Pëlqehen mes vete Eni Koçi e futbollisti Xherdan Shaqiri (Foto)

Këngëtarja Eni Koçi ditën e sotme është vëne re tepër aktive në Instagram. Një pjesë e këtij aktiviteti ka qenë edhe dërgimi i sinjaleve të parë të 'p

Këngëtarja Eni Koçi ditën e sotme është vëne re tepër aktive në Instagram. Një pjesë e këtij aktiviteti ka qenë edhe dërgimi i sinjaleve të parë të ‘pëlqimit’ kundrejt futbollistit nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri.

Eni është kapur ‘mat’ duke i bërë ‘like’ mesfushorit të Zvicrës në 7 foto të vjetra. Mesa duket ajo i ka kontrolluar profilin e tij dhe ka vendosur që dhe ajo ta kuptojë pëlqimin e saj.

Nga ana tjetër nuk ka vonuar as reagimi i futbollistit i cili i ka pëlqyer tre foto në të cilat Eni duket tepër provokuese.

Nuk dihet sakt se çka i shtyu ata ta vizitojnë profilin e njëri-tjetrit, por kjo ngjason me një lloj flirti mes dyshes. Kujtojmë se asnjëri zyrtarisht nuk ka të dashur.

sinjale-te-pelqimit-mes-kengetares-eni-koci-dhe-futbollistit-xherdan-shaqiri-eni

sinjale-te-pelqimit-mes-kengetares-eni-koci-dhe-futbollistit-xherdan-shaqiri-xherdanii

COMMENTS