Pas aksidentit të Ermal Mamaqit, flet Alban Skënderaj (Foto)

Pas aksidentit të një dite më parë ku u përfshi këngëtari dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi, janë publikuar shumë foto të veturës së tij të dëmtuar, m

Pas aksidentit të një dite më parë ku u përfshi këngëtari dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi, janë publikuar shumë foto të veturës së tij të dëmtuar, mirëpo fatmirësisht Ermali ka shpëtuar mirë nga krejt kjo ngjarje.

Lajmin për mirëqenien e Ermalit e ka konfirmuar vet këngëtari dhe kolegu i tij, Alban Skënderaj i cili ka përgënjeshtruar që ka qenë pjesë e aksidentit siç ishte raportuar nga disa media.

‘Miq në të kundërt të publikimeve nëpër portale unë nuk kam qenë prezent në aksidentin ku është përfshirë Ermal Mamaqi i cili falë Zotit është mirë dhe pa lëndime serioze’, ka shkruar në Instagram, Albani.

alban skenderat instagram

aksidenti ermalim

COMMENTS