Paralajmërimi special i Adelinës (Video)

Ajo po vjen me foto të reja për fansat e saj, të realizuara nga fotografi Veton Osmani. Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri, e cila këtë verë

Ajo po vjen me foto të reja për fansat e saj, të realizuara nga fotografi Veton Osmani.

Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri, e cila këtë verë ka vendosur të na mahnis si asnjëherë më parë.

Pas disa fotografive ku shfaqet me bikini dhe shumë provokative, Adelina nuk e ka ndërmend të ndalet.

Se po vjen me diçka speciale si asnjëherë më parë ka treguar vetë në një video të shkëputur nga realizimi i fotosesionit.

Vetoni & Adelina

Something special is coming like never before @vetonosmani

A video posted by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

COMMENTS