Pamela Anderson cullak për Shën Valentin (Video)

Që prej divorcit me burrin e tretë në vitin 2015, Pamela Anderson tani është rikthyer për publikun në një video të re. Modelja dhe aktorja 49 vjeça

Që prej divorcit me burrin e tretë në vitin 2015, Pamela Anderson tani është rikthyer për publikun në një video të re.

Modelja dhe aktorja 49 vjeçare është shfaqur si imazhi i linjës së të brendshmeve Coco De Mer në një realizim të fundit për ditën e Shën Valentinit.

Në klipin e krijuar nga fotografi Rankin, ikona e ‘Baywatch’, kthehet në shtëpi dhe përgatitet për të festuar vetëm ditën e të dashuruarve.

‘Fuck Valentine’s Day’ thotë Pamela një moment teksa qëndron me të brendshme mbi krevat. Dorën në zemër, ajo është ende në lojë.

Kujtojmë se këto ditë është përfolur për një lidhje të mundshme mes Pamela Anderson dhe themeluesit të Wikileaks, Julian Assange.

COMMENTS