Pak javë pas lindjes, Eva Mendes duket kështu (Foto)

Më 29 prill, Eva Mendes dhe partneri i saj Ryan Gosling kanë mirëpritur ardhjen në jetë të vajzës së dytë Amanda Lee, duke i dhënë një motër të vogël

Më 29 prill, Eva Mendes dhe partneri i saj Ryan Gosling kanë mirëpritur ardhjen në jetë të vajzës së dytë Amanda Lee, duke i dhënë një motër të vogël Esmeraldës 21 muajshe.

Aktorja 42 vjeçare dukej e mrekullueshme edhe pse ka vetëm 6 javë që ka sjellë në jetë vogëlushen, teksa është fotografuar pasditen e së enjtes e veshur me një kostum të ngjyrshëm.

Eva Mendes 5

Eva Mendes 4

Eva Mendes 3

Eva Mendes 2

Eva Mendes 1

COMMENTS