Blero dhe Uki vijnë me ‘Ta ha gojën’ (Video)

'Ta ha gojën' është titulli i këngës më të re të Bleros dhe Uki Latifit që pritet të publikohet me datën 21 të këtij muaji. Ky projekt muzikor vjen

‘Ta ha gojën’ është titulli i këngës më të re të Bleros dhe Uki Latifit që pritet të publikohet me datën 21 të këtij muaji.

Ky projekt muzikor vjen pak kohë pasi ata sollën bashkë edhe ‘1her’, e cila u prit shumë mirë nga fansat e dyshes.

Traileri i publikuar në YouTube, tregon se video do të jetë shumë ekzotike.

‘zico.tv’

COMMENTS