Nuk është ‘zogu’ i Tunës, por i Elvana Gjatës (Foto & Video)

Elvana Gjata është treguar e kujdesshme kur ka postuar foto nga pushimet e saj. Ajo shmangu 'për një qime' shfaqjen e pjesëve intime pasi kishte d

Elvana Gjata është treguar e kujdesshme kur ka postuar foto nga pushimet e saj.

Ajo shmangu ‘për një qime’ shfaqjen e pjesëve intime pasi kishte dalë pa të brendshme.

Këngëtarja 29 vjeçare kishte veshur një fustan të hapur te kofshet dhe dukej qartazi që nuk kishte të brendshme.

Në disa momente fustani i saj hapej më shumë se çduhet duke rrezikuar të ekspozonte pjesët intime.

Elvana nuk ka treguar se ku po i kalon këto ditë të nxehta të verës ose me kë. Por, e vetmja gjë që kuptohet është që Elvana po kalon pushime ëndrrash, ndërsa me foto duket se ka provokuar fansat.

Elvana 1

Elvana 2

Elvana Gjata

COMMENTS