Nëse nuk zhveshet Kim – njësoj keq sikur Adele ta linte muzikën (Foto)

Vet reperi Kanye West ka thënë se ka shumë dëshirë ta shoh bashkëshorten e tij Kim Kardashian të zhveshur, por kjo nuk është ajo që i pëlqen më së shu

Vet reperi Kanye West ka thënë se ka shumë dëshirë ta shoh bashkëshorten e tij Kim Kardashian të zhveshur, por kjo nuk është ajo që i pëlqen më së shumti tek Kim.

‘Më pëlqen ta shoh atë të zhveshur, më pëlqen nudizmi’, është shprehur Kanye, duke shtuar se pjesa që më së shumti i pëlqen tek Kim është zemra e saj.

Çifti i famshëm kanë pozuar së bashku për numrin e shtatorit të revistës prestigjioze ‘Harper’s Bazaar’, ku duken mjaft të afërt dhe sensual.

Kanye ka ironizuar duke thënë se nëse nuk zhveshet Kim është njësoj sikur të mos këndoj Adele.

Kanye West & Kim Kardashian 1

Kanye West & Kim Kardashian 2

Kanye West & Kim Kardashian 3

Kanye West & Kim Kardashian 4

COMMENTS