Në muajin nëntor martohet edhe këngëtari i njohur kosovar (Foto)

Vitin e kaluar është fejuar, ndërsa në këtë vjeshtë pritet të martohet. Mësohet se 11 Nëntori është data kur Albatrit Muçiqi dhe e fejuara e tij Eg

Vitin e kaluar është fejuar, ndërsa në këtë vjeshtë pritet të martohet.

Mësohet se 11 Nëntori është data kur Albatrit Muçiqi dhe e fejuara e tij Egzona, do t’i japin fund beqarisë dhe do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Përgatitjet për dasmën e Albatritit tashmë kanë filluar dhe detajet e tjera rreth saj do të zbulohen në ditët në vazhdim.

ne-muajin-nentor-martohet-edhe-kengetari-i-njohur-kosovar

COMMENTS