Ndryshon pamje, Zanfina i rikthehet jetës sociale (Foto)

Pas ndarjes nga jeta të nënës së saj, këngëtarja Zanfina Ismaili i ka pushuar të gjitha aktivitetet muzikore, por edhe publikimet e fotografitë dhe vi

Pas ndarjes nga jeta të nënës së saj, këngëtarja Zanfina Ismaili i ka pushuar të gjitha aktivitetet muzikore, por edhe publikimet e fotografitë dhe videot në rrjetet sociale.

Por, pas një periudhe të gjatë në jetën publike në veçanti, së fundmi ka filluar të tregohet më aktive.

Pas një imazhi të publikuar me motrën Emën, Zanfina ka publikuar një seflie ku vërehen ndryshime.
Ajo është rikthyer në komplet zeshkane dhe duket se ky ndryshim ka qenë gjetje e duhur.

E gjithë kjo pasi që po merr komplimente prej fansave dhe miqve të vetë këngëtarja.

Zanfina foto

COMMENTS