Ndryshon Genta Ismajli – E keni parë kështu? (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli ka ndërruar përsëri pamje derisa po shfaqet ndryshe në turnetë muzikore të kësaj vere. Se si duket me 'look' të ri, Genta ka

Këngëtarja Genta Ismajli ka ndërruar përsëri pamje derisa po shfaqet ndryshe në turnetë muzikore të kësaj vere.
Se si duket me ‘look’ të ri, Genta ka postuar edhe foto në llogarinë e saj të Instagramit, ndërsa ka marrë komente pozitive nga fansat e saj.

Artistja nga Gjilani pak kohë më parë ka hequr dorë nga flokët e zeza, dhe është bërë bjonde.

Gjykojeni vetë se si duket Genta me pamjen e saj të re.

Genta me pamje te re 1

Genta me pamje te re 2

COMMENTS