Live, moderatorja aksidentalisht çon fustanin në emision (Video)

Një gazetare e Fox News ka zbuluar të brendshmet e saj para mijëra shikuesve kur ngriti aksidentalisht fustanin e saj në transmentim live. Moderato

Një gazetare e Fox News ka zbuluar të brendshmet e saj para mijëra shikuesve kur ngriti aksidentalisht fustanin e saj në transmentim live.

Moderatorja nga Argjentina, Alina Moine, ishte duke folur për Lojërat Olimpike në Rio de Janeiro kur ndodhi momenti i sikletshëm.

E buzëqeshur ajo po bisedonte me kolegun e saj Maxi Palma, kur papritur kapi fustanin teksa tentoi të ngrinte dorën lart në fytyrë. Klipi është bërë viral dhe duke u shpërndarë gjithandej nëpër rrjete sociale.

COMMENTS