Kush i propozoi martesë Dafina Zeqirit (Foto)

Dafina Zeqiri është duke punuar për projekte të reja muzikore, ku përmes të cilave po mundohet të hyjë në tregun ndërkombëtar, dhe tash e disa kohë ës

Dafina Zeqiri është duke punuar për projekte të reja muzikore, ku përmes të cilave po mundohet të hyjë në tregun ndërkombëtar, dhe tash e disa kohë është duke qëndruar në SHBA me të dashurin e saj.

Këngëtarja duke mos i lënë anash miqtë e saj si Adrola Dushi, Xhesika Berberi si dhe Ermal Mamaqi, që ishin mbledhur në një darkë s`bashku, ku nuk mungonin të qeshurat pasi që Androla Dushi, nxjerr një unazë dhe i “propozon” martesë Dafinës, dhe unazën nuk ia vendosi në gishtin e fejesës por në gishtin e mesit.

dafi-1

dafi-2

dafi-3

Këngëtarja këto momente ndau me gjithë adhuruesit e saj, duke postuar foto në rrjetin Snapchat.

COMMENTS