Baboo Darabuka & Dj Benity vijnë me “Vallja e Rugovës” – (Foto)

Pas "Dheze Dheze", bashkëpunimit të tyre me këngëtaren Big Mama, një këngë që u pëlqye dhe u mirëprit mjaft mirë nga adhuruesitë e tyre, tani Baboo Da

Pas “Dheze Dheze”, bashkëpunimit të tyre me këngëtaren Big Mama, një këngë që u pëlqye dhe u mirëprit mjaft mirë nga adhuruesitë e tyre, tani Baboo Darabukaa dhe DJ Benity po vijnë me një projektë të ri “Vallja e Rugovës (remake)”.

babao darabuka-1

Premiera e këtij përpunimi që është realizuar në studion e Kushtrim Hajrullahut, do të lansohet sonte në ora 20:00 në kanalin zyrëtar të grupit në Youtube.

COMMENTS