Kthehet në Prishtinë, Era takon personin e saj të veçantë (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi, ka lënë Amerikën pas disa javëve të punës dhe është kthyer në Prishtinë. Me t'u kthyer në Prishtinë Era ka takuar një person s

Këngëtarja Era Istrefi, ka lënë Amerikën pas disa javëve të punës dhe është kthyer në Prishtinë. Me t’u kthyer në Prishtinë Era ka takuar një person shumë të veçantë për të.

Foto Era dhe Suzana

Era ka postuar fotografi në rrjetet sociale, ku shihet pranë nënës së saj, Suzana Tahirsylaj. Në përshkrim, ka shkruar ‘Home’, duke bërë të ditur se është kthyer në Kosovë.

Kujtojmë që gjatë këtij viti, ajo kishte një sukses të pa diskutueshëm me këngën ‘Bon bon’, e cila tashmë ka marrë edhe përmasa botërore.

Era dhe Suzana

Suzi 1

Suzi 2

COMMENTS