Kim drekon jashtë me të brendshme! (Foto)

Ishte nisur për të drekuar shumë pranë shtëpisë së saj në Calabasas. Por, ajo që ra në sy është 'veshja' e saj. 35 vjeçarja Kim Kardashian kishte v

Ishte nisur për të drekuar shumë pranë shtëpisë së saj në Calabasas. Por, ajo që ra në sy është ‘veshja’ e saj.

35 vjeçarja Kim Kardashian kishte veshur një fustan të zi që ngjante me fustan të brendshëm dhe si e tillë ka dalur rrugëve ku është kapur nga paparacit, shkruan Daily Mail.

Po ashtu, Daily Mail ka komentuar edhe sandalet e Kim të cilat kanë vlerën e 460 eurove.

Kim nuk ka hezituar që ta vëj në pah gjoksin e saj i cili dukej sikur po shpërthente.

Kim Kardashian me te brendshme 1

Kim Kardashian me te brendshme 2

Kim Kardashian me te brendshme 3

COMMENTS