Kate Hudson nudo (Foto)

Me dieta të ndryshme dhe ushtrime fizike e mbanë trupin në formë. Për këtë arsye ajo nuk ka frikë t'i tregojë hapur botës fizikun e saj. 37 vjeçarja K

Me dieta të ndryshme dhe ushtrime fizike e mbanë trupin në formë. Për këtë arsye ajo nuk ka frikë t’i tregojë hapur botës fizikun e saj. 37 vjeçarja Kate Hudson ka publikuar në Instagram një foto krejtësisht nudo duke treguar të pasmet. Dhe krejt kjo e ka pasur një arsye.

Aktorja ka publikuar së fundmi një libër me këshilla për të pasur një trup sa më të shëndetshme dhe tashmë me publikimin e kësaj fotoje duken qartë rezultatet e regjimit të ushtrimeve.

Kjo nuk është hera e parë që Kate publikon foto nudo. Në Janar kishte publikuar një foto nudo në vaskë.

Kate Hudson 1_00000

Kate Hudson 2_00000

COMMENTS