Humb Spanja, mërzitet Shakira (Foto)

Këngëtarja e famshme, Shakira ishte e pranishme bashkë me djemtë e saj dje në ndeshjen Spanjë - Itali. Shakira dhe dy djemtë u detyruan të shihnin

Këngëtarja e famshme, Shakira ishte e pranishme bashkë me djemtë e saj dje në ndeshjen Spanjë – Itali.

Shakira dhe dy djemtë u detyruan të shihnin dështimin e spanjollëve, teksa u mposhtën nga Italia me rezultatin 2-0.

Bukuroshja 39 vjeçare shpërtheu në emocione teksa shihte bashkëshortin e saj, Gerard Pique, të humbiste dhe të eleminohej nga ‘Euro 2016’.

Fytyra e saj e mërzitur u pa dhe teksa ushqente djalin 1 vjeçar, Sasha, ndërsa edhe më i pakënaqur dukej djali tjetër Milan.

Pique

Shakira 1

Shakira 2

Shakira 3

Shakira 4

Shakira 5

Shakira 7

Shakira 8

COMMENTS