Gulseren befason me pamje të re (Foto)

Aktorja e famshme nga Turqia, Nurgul Yesilçay e njohur për shqiptarët në rolin e Gulseren në 'Fate të kryqëzuara', nuk përton që të shpërndajë fotogra

Aktorja e famshme nga Turqia, Nurgul Yesilçay e njohur për shqiptarët në rolin e Gulseren në ‘Fate të kryqëzuara’, nuk përton që të shpërndajë fotografi të ndryshme për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këto ditë aktorja ka nisur xhirimet e serialit më të ri, ku roli dhe pamja e saj do të jenë tërësisht ndryshe nga ajo që kemi parë në serialin e sipërpërmendur.

Ja pamja e saj elegante dhe e freskët.

‘Look-u im për sot’, ka shkruar aktorja në postimin e saj.

Postimi i Gulserenit

COMMENTS