Gjilanit i shtohet Boka Club (Video)

Hapja e klubeve të reja të natës s'ka të ndalur në të gjithë Kosovën. Edhe në qytetin e Gjilanit konkurenca sa vjen e shtohet. 'Boka Club' është

Hapja e klubeve të reja të natës s’ka të ndalur në të gjithë Kosovën.

Edhe në qytetin e Gjilanit konkurenca sa vjen e shtohet.

‘Boka Club’ është lokali më i ri që do të hapet për nder të festës se Fiter Bajramit me 5 Korrik, ku do të performojnë Ledri vula, SInan Vllasaliu dhe Gjiko, e kjo natë do të pasohet edhe më shumë performanca nga artistët më in që pritet të performojnë për publikun gjilanas.

COMMENTS