Ghetto Geasy publikon projektin e ri ‘Berlusconi’ (Video)

Reperi nga Prishtina, Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re “Berlusconi”. Projektin e ri ai e sjell me videoklip. Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

Reperi nga Prishtina, Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re “Berlusconi”.

Projektin e ri ai e sjell me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

COMMENTS