Ganja dhe Pro Band çojnë ‘Amanetin’ në Prizren (Foto/Video)

Tashmë të pandashmit, Ganja dhe Pro Band, veç janë në përfundim të bashkëpunimit të tretë bashkë. zico.tv ka mësuar se projekti do të bëhet premier

Tashmë të pandashmit, Ganja dhe Pro Band, veç janë në përfundim të bashkëpunimit të tretë bashkë.

zico.tv ka mësuar se projekti do të bëhet premierë në fundjavë, ndërsa gjithçka është gati.

pro band 1

Videoklipi është xhiruar në qytetin e bukur të Prizrent nga ‘MaXimus’ nën regjinë e Blerdi Malushit, ndërsa kënga është punuar nga Besnik Bunjaku dhe Shpëtim Gashi.

pro band 3

Kujtojmë se protagonistët ishin edhe fitues të Çmimit kryesor Folk në edicionin e fundit të festivalit ‘Çelësi Muzikor 10’ me këngën ‘Çika e tezës’.

COMMENTS