Fotosesioni special i Kim Kardashian (Foto)

Kim Kardashian ka bërë që pothuajse gjithë njerëzit të mësohen me provokimet e saj. Ndërsa thashethemet e fundit rreth saj bashkëshortit dhe këngët

Kim Kardashian ka bërë që pothuajse gjithë njerëzit të mësohen me provokimet e saj.

Ndërsa thashethemet e fundit rreth saj bashkëshortit dhe këngëtares Taylor Swift e bënë atë që të realizojë fotografi mjaft të çuditshme.

35 vjeçarja duke pozuar për V-Magazine ka treguar edhe një anë tjetër të saj të provokimit që se kanë parë më parë.

Madje Kim është përfolur se kohët e fundit me daljen e saj pa sytjena i ka shpëtuar vëmendjen reperit Kanye West.

fotosesioni-special-i-kim-kardashian-1

fotosesioni-special-i-kim-kardashian-2

fotosesioni-special-i-kim-kardashian-3

fotosesioni-special-i-kim-kardashian

COMMENTS