Eliza Dushku bashkë me Leonardo Di Caprio (Foto)

Aktorja me prejardhje shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka rikthyer në kujtesë kohën kur ka qenë e vogël. Artistja ka postuar një foto në rrjete

Aktorja me prejardhje shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka rikthyer në kujtesë kohën kur ka qenë e vogël. Artistja ka postuar një foto në rrjetet sociale e shoqëruar nga kolegu i saj i famshëm Leonardo Di Caprio.

Ata duken mjaft të lumtur, teksa Leo ka hipur në biçikletë dhe i ka hedhur dorën në sup Elizës.
Thua ta kenë menduar ndonjëherë sesa të suksesshëm do të bëheshin sot?!

Eliza Dushku & Leo Di Caprio

COMMENTS