E vogla Bebe Rexha (Foto)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka postuar një fotografi në Instagram ku i tregon fansave të saj se si dukej kur ishte fëmijë.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka postuar një fotografi në Instagram ku i tregon fansave të saj se si dukej kur ishte fëmijë.

Këngëtaja shqiptare ka kujtuar me nostaligji kohën kur ishte fëmijë dhe në njëren nga foto ka shkruar ‘SmallBebe’.
Kujtojmë se Bebe Rexha bëri bujë me bashkëpunimin me Nicky Minaj më këngën ‘No broken hearts’, këngë kjo e cila priu në top listat botërore për kohë të gjatë.

Bebe Rexha 1

Bebe Rexha 2

COMMENTS