Dua Lipa sot ka ditëlindjen – Kjo është festa e saj (Video)

Ylli botëror i muzikës me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka ditëlindjen dhe mbush 21 vjet. Dua në këtë ditë të veçantë ka ndarë një video në llogar

Ylli botëror i muzikës me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka ditëlindjen dhe mbush 21 vjet.

Dua në këtë ditë të veçantë ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, kur ishte vetëm 5 vjeç, duke shkruar: ‘Sot 21 vjeç dhe ende duke vrapuar njësoj si në moshën 5 vjeçare’, përcjellë zico.tv

Postimi i Duas per ditelindje

Dua më tej ka falënderuar të gjithë ata që i kanë dërguar mesazhe urimi duke thënë se ky vit ka qenë i veçantë dhe i paharrueshëm.

Ajo ka postuar edhe një video tjetër ku shihet në shtrat me tortën e festës së saj.

COMMENTS