Dua Lipa lanson këngën e re (Video)

Pas këngës së saj të fundit 'Hotter Than Hell', këngëtarja Dua Lipa ka lansuar sot këngën e saj më të re 'Blow your mind (Mwah)' Dua ka bërë publik

Pas këngës së saj të fundit ‘Hotter Than Hell’, këngëtarja Dua Lipa ka lansuar sot këngën e saj më të re ‘Blow your mind (Mwah)’

Dua ka bërë publikimin e kësaj kënge, pasi ka kënduar në shumë vende ku ka shpalosur këngët e albumit më të ri.
Këngëtarja kishte përformuar këtë këngë edhe në koncertin e saj në Prishtinë dhe që ishte pritur mjaft mirë.

COMMENTS