Dakota Johnson del ‘topless’ (Foto)

E gjithë bota e pa atë të zhvishej vitin e kaluar në filmin '50 hijet e Greit'. Dakota Johnson është shfaqur këtë të martë topless, gjatë xhirimeve

E gjithë bota e pa atë të zhvishej vitin e kaluar në filmin ’50 hijet e Greit’.

Dakota Johnson është shfaqur këtë të martë topless, gjatë xhirimeve të serisë së dytë të filmit.

Pak momente më parë 26 vjeçarja kishte veshur bikini ngjyrë limoni teksa është fotografuar në një plazh të Francës e shoqëruar nga Jamie Dornan dhe gruaja e tij Amelia.

Dakota 1

Dakota 2

Dakota 3

Dakota 4

Dakota 5

Dakota 6

Dakota 7

COMMENTS