Brenda e Beverly Hills: Kanceri më është përhapur (Video)

Kanceri i gjirit i zbuluar në vitin të kaluar tek aktorja Shannen Doherty e Beverly Hills 90210 tashmë është përhapur në nyjet limfatike. Ajo t

Kanceri i gjirit i zbuluar në vitin të kaluar tek aktorja Shannen Doherty e Beverly Hills 90210 tashmë është përhapur në nyjet limfatike.

Ajo tha se për këtë arsye duhet t’i nënshtrohet kimioterapisë dhe pas saj i duhet të bëj radiografi.

Aktorja 45 vjeçare e cila në maj iu nënshtrua një operacioni me heqjen e njërit gji pranon se është e shqetësuar për të ardhmen e saj të panjohur.

Shannen Doherty: Më tremb e panjohura. A do të ketë efekt kimioterapia dhe radiografia? Çdo gjë tjetër është e përballueshme: Dhimbja, fakti që jeton vetëm me një gji. Ajo që më shqetëson është si do të jetë e ardhmja ime, si do të ketë efekt tek të dashurit e mi’?!

Ajo ka postuar online foto të momentit kur pret flokët pasi po i nënshtrohet kimioterapisë.

Beverli Hills

Brenda 1

Brendaaa

COMMENTS