Befasuese: TOP 20 me radhitje të re (Video)

Ndryshime rrënjësore kanë ndodhur në TOP 20 në ZICO TV për këtë javë. Hyrja e re e javës së kaluar, bashkëpunimi midis Baboo Darabukës me Big Mamën në

Ndryshime rrënjësore kanë ndodhur në TOP 20 në ZICO TV për këtë javë. Hyrja e re e javës së kaluar, bashkëpunimi midis Baboo Darabukës me Big Mamën në projektin ‘Dheze dheze’ mbizotëron majën e hitlistës.

Humbësit më të mëdhenj të renditjes për këto 7 ditë janë: Tuna dhe Kida që gjenden në pozitat 20 respektivisht 19. Fat jo të mirë kësaj here nuk kanë pasur as fituesit e javës së kaluar Enca dhe Noizy të cilët me votat e shikuesve të ZICO TV janë zhvendosur në pozitën e 10-të.

Ja renditja e plotë:

1. Baboo Darabuka ft.Big Mama & DJ Benity – Dheze dheze
2. Mimoza Shkodra – Fllad veror
3. 2Ton – M’u kujtove dje
4. Ardian Bujupi & Dalool – Na jena njo
5. Lumi B – Aha aha
6. Gjyste Vulaj – A po keni hot
7. 2po2 – A e din
8. Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
9. NRG Band & Dj. Aldo – Mos u nal
10. Enca ft. Noizy – Bow down
11. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
12. Adrian Gaxha ft. Lindon – Money
13. Ghetto Geasy ft. Majk – Ajo
14. Besa ft. Flori – 1, 2, 3
15. Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri krejt shoqet
16. Nora Istrefi – Sa t’kom dasht
17. Dafina Zeqiri ft. Kaos – Na
18. Elvana Gjata – Njësoj
19. Kida – Ja kem nis
20. Tuna – Dy tima

Ju vazhdoni të votoni për këngën tuaj më të dashur, në llogarinë e ZICO TV në facebook, dhe portalin www.zico.tv

COMMENTS