1 2 3 4 20 / 31 POSTS
Hapet palestra e parë nudo (Foto +18)

Hapet palestra e parë nudo (Foto +18)

Në Britani është hapur palestra e parë nudo nga Helen Smith. Kjo u mundëson fanatikëve të natyralizmit të stërviten cullak. Smith thotë se palestrë ...

Autobusi i mençur (Video)

Ju prezantojmë autobusin elektrik, të cilit i duhen vetëm 15 sekonda për mbushje. Quhet 'Tosa' ndërsa ka revolucionarizuar transportin në Gjenevë ...
Blero nisë punën për projektin e radhës, zbulon bashkëpunëtorin! (Foto)

Blero nisë punën për projektin e radhës, zbulon bashkëpunëtorin! (Foto)

Ai vazhdon të jetë njëri ndër këngëtarët më të përfolur nga mediat dhe publiku, e kjo duket se i pëlqen atij. Blero çdoherë vazhdon të jetë shumë ...
Silva Gunbardhi përfundon me sukses operacionin në sy (Foto)

Silva Gunbardhi përfundon me sukses operacionin në sy (Foto)

Pak ditë më parë këngëtarja e hitit 'Të ka lali shpirt', Silva Gunbardhi, i’u nënshtrua një operacioni në njërin sy, për shkak të disa problemeve, nga ...
Kopjon përsëri Luana Vjollca (Foto)

Kopjon përsëri Luana Vjollca (Foto)

Ajo është njëra nga bukuroshet e ekraneve shqiptare. Por, kësaj here ajo duket identike me këngëtaren e famshme Beyonce. Bëhet fjalë për prezantuesen ...
Dërguti: ITU-së i kërkova që kodi telefonik i Kosovës të mos merret përmes Serbisë (Dokument)

Dërguti: ITU-së i kërkova që kodi telefonik i Kosovës të mos merret përmes Serbisë (Dokument)

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, ka mohuar që ka kërkuar nga ITU që Kosovës të mos i jepet kodi, por ka kërkuar që kjo të mos bëhet pë ...

Labinot Tahiri publikon pamje të shtyllës së rrëzuar të energjisë elektrike (Video)

Këngëtarit Labinot Tahiri nuk po i ikë asnjë moment pa publikuar pamje në rrjetet sociale, për problemet që po ballafaqohen qytetarët e Kosovës. Nj ...
Nga ‘shtëpi tmerri’ në vilë luksoze (Video)

Nga ‘shtëpi tmerri’ në vilë luksoze (Video)

'Shtëpia e tmerrit', ku nazisti Amon Goth i qëllonte hebrenjtë nga ballkoni dhe e bërë e famshme në filmin 'Schindler’s List', do të shndërrohet në nj ...

Sot është njëri nga këngëtarët më të mëdhenj shqiptarë! (Video)

Ai vlerësohet si njëri ndër këngëtarët më të mëdhenj shqiptarë. Me shumë vite në skenë, përjetime e shumë duartrokitje, Sinan Vllasaliu ka arritur ...
Premiera e ‘Fifty Shades Darker’ çmend kosovarët (Video)

Premiera e ‘Fifty Shades Darker’ çmend kosovarët (Video)

Premiera e filmit më të përfolur 'Fifty Shades Darker' është shfaqur mbrëmë edhe në Prishtinë. Një interesim të madh për të parë këtë premierë, kan ...
1 2 3 4 20 / 31 POSTS