Zhurma magjike për Encën (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia duket se është zgjuar sot si është më së miri. Dhe me shumë arsye. Mbrëmë ajo ka rrëmbyer plotë 4 çmime në eventin më të madh s

Këngëtarja Enca Haxhia duket se është zgjuar sot si është më së miri. Dhe me shumë arsye. Mbrëmë ajo ka rrëmbyer plotë 4 çmime në eventin më të madh shqiptar të ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards 12’, ndër ta edhe çmimin ‘Best Video’.

Vet Enca është shprehur e gëzuar për vlerësimin gjatë mbrëmjes gala në Teatrin e Gjilanit. Ngazëllimin e saj ajo e ka ndarë edhe me fansat në Instagramin e saj personal.

‘Mbrëmja e kaluar ishte thjeshtë magjike, #zhurmashow’ ka shkruar Enca përbri fotos ndërsa duket shumë seksi duke parakaluar para qindra adhuruesve të saj në tapetin e kuq të ZhurmaVMA12.

enca-ne-tepihun-e-kuq-zhurma

Ndërkohë tapeti i kuq i një eventi është ai që merr vëmendje kryesore në një event.

COMMENTS