Yllka Kuqi lanson projektin dedikuar nënës: Mysafire edhe Nexhmije Pagarusha e të tjerë (Video)

'Jeton në mua', titullohet kënga më e re këngëtares, që e ka shoqëruar edhe me videoklip. Kënga, e cila i dedikohet nënës, është nxjerr në treg pik

‘Jeton në mua’, titullohet kënga më e re këngëtares, që e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga, e cila i dedikohet nënës, është nxjerr në treg pikërisht në Ditën e Gruas – 8 Mars.

Theksojmë se në video kanë marrë pjesë aktorë të tillë si Nexhmije Pagarusha, Leonora Jakupi, Fatos Kryeziu, Adriana Matoshi, Ylber Bardhi dhe Genc Prelvukaj.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar edhe këngë të reja gjatë këtij viti, të cilat do t’i publikojë gjatë muajve të ardhshme.

COMMENTS