Veprimet e Ermal Mamaqit pasi ai zgjohet nga gjumi (Video)

Artisti i humorit Ermal Mamaqi shumë shpesh poston video të tij nëpër rrjete sociale. Kësaj radhe ka publikuar një video në të cilën është duke fje

Artisti i humorit Ermal Mamaqi shumë shpesh poston video të tij nëpër rrjete sociale.

Kësaj radhe ka publikuar një video në të cilën është duke fjetur dhe sapo zgjohet thotë: ‘Puna e parë që bëj sapo zgjohem në mëngjes është t’i fus dy orë gjumë’.

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë në qeshurat në video por edhe komentet nga ndjekësit në rrjete sociale.

COMMENTS