Vajzat e Selvestre Stallone e bëjnë krenar babain e tyre (Foto)

​Vajzat e Selvestre Stallone e bëjnë krenar babain e tyre | 12/11/2016 15:31 SHPËRNDAJE “Golden Globes” do të shkëlqejë tre herë falë tre vajzave të S

​Vajzat e Selvestre Stallone e bëjnë krenar babain e tyre | 12/11/2016 15:31 SHPËRNDAJE “Golden Globes” do të shkëlqejë tre herë falë tre vajzave të Sylvestre Stallone. Vajzat Scarlet 14 vjeçare, Sistina 18 vjeçare dhe Sophia 20 vjeçare do të ndajnë titullin “Miss Golden Globe”, për çmimet e 2017.

Presidenti i shoqatës së shtypit të huaj të Hollywood, Lorenzo Soria, ka zbuluar se për herë të parë një treshe do të marrë titullin, shkruan “People”.

Lajmi u bë i ditur në një festë në Hollywood të organizuar nga HFPA dhe InStyle, ku Sophia Stallone tha se ajo me motrat janë shumë mirënjohëse ndaj Lorenzos dhe shoqatës së shtypit të huaj që i kurorëzoi më këtë çmim.

vajzat-e-selvestre-stallone-bejne-krenar-babain-e-tyre_1771

COMMENTS