Urimi i Amit për Ermalin në ditëlindjën e tij (Foto)

Moderatori dhe këngëtari Ermal Mamaqi sot feston ditëlindjen e tij. E bashkëshortja e tij, Amarda Toska ka zgjedhur ta uroj me një foto në profilin

Moderatori dhe këngëtari Ermal Mamaqi sot feston ditëlindjen e tij.

E bashkëshortja e tij, Amarda Toska ka zgjedhur ta uroj me një foto në profilin e saj në Instagram, bashkangjitur me një mbishkrim romantik.

‘Gjithë bota në një foto. Të dua gjithmonë e më shumë zemër’, ka shkruar Ami në Instagram.

Ermali dhe Ami janë të martuar tash e ca vite dhe kanë një djalë.

COMMENTS