Tuna mbanë Yllin mbi supin e saj (Foto)

E përfolur shumë kohëve të fundit sidomos për jetën e saj private, këngëtarja Tuna Sejdiu, ka vendosur t'i lë anash llafet për të. Ajo përmes fotove t

E përfolur shumë kohëve të fundit sidomos për jetën e saj private, këngëtarja Tuna Sejdiu, ka vendosur t’i lë anash llafet për të. Ajo përmes fotove të postuar në rrjete sociale, ka treguar se ndodhet në pushime.

Në një foto Tuna shfaqet me një yll të vogël deti, i cili qëndron mbi supin e saj. Në sy ka rënë edhe trupi i saj i formësuar që e bën të duket Tunën shumë seksi me bikini.

Mediat kanë aluduar për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Yll Limani, e ndërsa së fundmi po qarkullon një fotografi tjetër, ku shihet Tuna pranë një mashkulli tjetër, por që nuk është Ylli, e as Cozman.

Tuna dhe Ylli mbi supe

COMMENTS