Sinan Hoxha dhe Andrra bashkohen më në fund (Foto)

Me publikimin e hitit të ri 'Pina Pina' dhe gjithë repertorit fantastik, ka pasur një sezon të ngarkuar. Flasim për këngëtarin Sinan Hoxha. Ai ish

Me publikimin e hitit të ri ‘Pina Pina’ dhe gjithë repertorit fantastik, ka pasur një sezon të ngarkuar. Flasim për këngëtarin Sinan Hoxha.

Ai ishte çdo ditë në vende të ndryshme, aty ku fansat e kërkonin, por tashmë duket se ka takuar dashurinë e tij, Andrrën.

Ka qënë bashkëshortja bukuroshe që ka postuar një foto, në të cilën shfaqet e lumtur përkrahë tij.

Andrra me Sinanin

COMMENTS