Silva Gunbardhi përfundon me sukses operacionin në sy (Foto)

Pak ditë më parë këngëtarja e hitit 'Të ka lali shpirt', Silva Gunbardhi, i’u nënshtrua një operacioni në njërin sy, për shkak të disa problemeve, nga

Pak ditë më parë këngëtarja e hitit ‘Të ka lali shpirt’, Silva Gunbardhi, i’u nënshtrua një operacioni në njërin sy, për shkak të disa problemeve, nga të cilat këngëtarja vuante prej më shumë se 10 vitesh.

Operacioni shkoi mirë ndërsa sot këngëtarja i është nënshtruar një ndërhyrje edhe në syrin tjetër (të majtë), i cili gjithashtu kaloi me sukses, përcjell zico.tv

Këtë e tregoi vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

‘Sot pèrfundoi dhe operacioni i syrit tè majtè. Falenderoj me gjithè zemèr doktor Kastriotin dhe gjithe stafin e Klinikès Europiane tè syrit, faleminderit familjes sime pèr gjithè mbèshtetjen, falenderoj ju tè gjithè qè me komentet , mesazhet jeni forca mè e madhe!’

COMMENTS