Si duket Unikkatilit filluan ti hyjnë në qefë më shumë rrjetet sociale (Foto)

Edhe pse jo shumë aktiv, ai ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Reperi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku rrallë herë ka ndarë

Edhe pse jo shumë aktiv, ai ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Reperi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku rrallë herë ka ndarë fotografi nga familja, apo përditshmëria e tij me fansat.

Me kalimin e viteve ka ndryshuar dhe e sheh dëshirën për të ekspozuar foto në rrjetet sociale, ku besa pak kohë më parë ai i është bashkuar edhe rrjetit të njohur social SnapChat.

Unikkatili, së fundmi ka publikuar një fotografi në Facebook ku është shfaqur me një antarë të familjes me mbishkrim: “Asgjë nuk është më e shtrenjtë se familja”.

unikatil-1

COMMENTS