Shkëlqimi i Rita Orës në MTV VMA (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka qenë një ndër yjet e ftuar për të performuar mbrëmë në MTV Video Music Awards. Këngëtarja ka mah

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka qenë një ndër yjet e ftuar për të performuar mbrëmë në MTV Video Music Awards.

Këngëtarja ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq, ku gjatë parakalimit është shfaqur me një fustan të zi mjaft elegant, i cili nxirrte në pah sensualitetin e saj.

@ritaora in the @marcjacobs x @dennisleupold Hive | #VMAs

A video posted by MTV (@mtv) on

Fustani i Ritës ra në sy, pasi transparenca e tij bënte që të dukeshin të brendshmet e Ritës.

Mënjeherë pasi kishte arritur në ceremoni, ishte raportuar se Rihanna kishte kërkuar të ulej larg Rita Orës.

Por, përkundër ‘telasheve’ mes saj dhe Rihannës, Rita shkëlqeu.

COMMENTS