Shakira lanson këngën ‘La bicicleta’ (Video)

Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira e ka lansuar këngën e saj të re në bashkëpunim me këngëtarin kolumbian, Carlos Vives. 'La bicicleta' është

Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira e ka lansuar këngën e saj të re në bashkëpunim me këngëtarin kolumbian, Carlos Vives.

‘La bicicleta’ është emri i hitit të ri të dy kolumbianëve të famshëm i përcjellur me videoklip.

Klipi është i xhiruar në diell, plazhe, dhe në prani të shumë të rinjëve të cilët krijojnë një atmosferë të madhe në klip.

COMMENTS