Sadiku në Ibiza në pushim të merituar (Video)

Pushimet e merituara ka nisur t'i shijojë edhe Armando Sadiku. Futbollisti ndodhet në Spanjë, ku ka zgjedhur plazhet e bukura të Ibizës për t'u çlo

Pushimet e merituara ka nisur t’i shijojë edhe Armando Sadiku.

Futbollisti ndodhet në Spanjë, ku ka zgjedhur plazhet e bukura të Ibizës për t’u çlodhur.

Fillimisht, heroi i Evropianit të Shqipërisë në Francë, golashënuesi Armando Sadiku, jugun e vendit për të pushuar pas ditëve të mbushura me stërvitje e ndeshje në ‘Euro 2016’.

Në rrjetet sociale, futbollisti nga Elbasani ka postuar edhe foto nga momentet e pushimit në Ibiza dhe Dhërmi, duke përshëndetur miqtë e tij.

Sadiku shënoi golin e vetëm të Shqipërisë në ‘Euro 2016’, duke i dhënë fitoren ndaj Rumanisë dhe vendin e tretë në grupin A. Me këtë edhe 1 milion euro për pjesëmarrjen e parë historike të kuqezinjve në një garë të madhe të futbollit.

#vacation #goodtimes #goodfriends @pajtimbadalli #ibiza2016 . #AS10 #bomber . ??☝?️☀️??

A video posted by Armando Sadiku (@armandosadiku_10) on

COMMENTS