Robert Berisha e Nora Istrefi publikojnë këtë foto (Foto)

Deri para pak kohësh publiku'vuante' për postime të përbashkëta të çiftit seksi nga estrada, Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Por, duket se mbrëmë

Deri para pak kohësh publiku’vuante’ për postime të përbashkëta të çiftit seksi nga estrada, Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

Por, duket se mbrëmë, çifti i kanë lënë mënjanë angazhimet koncertore dhe gjithçka tjerër për të pushuar në shtëpinë e tyre.

Në një prej fotografive të fundit të postuara në orët e vona të mbrëmjes nga Nora dyshja shihen teksa me gjasë shikojnë ndonjë film, vetëm të dy.

Renee e vogël mesa duket ka qenë në gjumë, teksa prindërit e saj po shijojnë këtë kohë të çmuar së bashku.

robert-berisha-e-nora-istrefi-publikojne-kete-foto-foto

COMMENTS