Rihanna ‘thyen rregullat’ për ‘Paper Magazine’ (Foto)

Këtë herë këngëtaren e famshme nga ishujt Barbados e shohim me një stil komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta kemi parë. Ylli i muzikës pop tronditi

Këtë herë këngëtaren e famshme nga ishujt Barbados e shohim me një stil komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta kemi parë.

Ylli i muzikës pop tronditi me modelin e ri të flokëve të saj ngjyrë të gjelbër me thumba të mprehta dhe më një vijë të verdhë lart.

Këngëtarja 29- vjeçare i ka magjepsur të gjithë në pijetoren e New Yourkut ku pozoi për revisten ‘Paper’.

Stili i saj i egër i flokëve dhe veshja e guximshme që ajo zgjoidhi ka bërë që dhe revista jo më kotë të mbajë këtë titull ‘Rihanna thyen rregullat’.

COMMENTS