Rihanna shprehet hapur për votën e saj (Foto)

Mbështetjen për kandidaten demokrate Hillary Clinton për presidente të SHBA-ve, tani hapur e ka shprehur edhe një tjetër artiste e madhe amerikane.

Mbështetjen për kandidaten demokrate Hillary Clinton për presidente të SHBA-ve, tani hapur e ka shprehur edhe një tjetër artiste e madhe amerikane.

Bukuroshja nga Barbadosi Rihanna, ka zgjedhur një fanellë me foton e Hillaryt për ta përkrahur atë teksa po shetiste rrugëve të Nju Jorkut.

Zgjedhjet po afrojnë dhe si duket artistët në këtë mënyrë po kërkojnë të shtyjnë edhe fansat e tyre t’i japin votat për kandidaten demokrate.

Donald Trump dhe Hillary Clinton kanë përfunduar debatin e tretë dhe të fundit presidencial, të cilin e ka fituar Clinton.

rihanna-shprehet-hapur-per-voten-e-saj-1

rihanna-shprehet-hapur-per-voten-e-saj-2

rihanna-shprehet-hapur-per-voten-e-saj-3

rihanna-shprehet-hapur-per-voten-e-saj

COMMENTS