Rihanna, kështu nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Ajo është aktore, këngëtare, një ikonë e modës dhe një 'kameleon me stil'. Rihanna nuk ka pasur frikë të ndryshojë pamjen e saj dhe këtë e tregoi më s

Ajo është aktore, këngëtare, një ikonë e modës dhe një ‘kameleon me stil’. Rihanna nuk ka pasur frikë të ndryshojë pamjen e saj dhe këtë e tregoi më së miri në një set të ri fotosh.

28 vjeçarja duket se ka dalë nga faqet e një novele grafike teksa pozon në Nju Jork për Paper Magazine.

Ndonëse ka punuar për orë të tëra për serinë e ri të Ocean’s Eight, Rihanna solli mjaft ngjyra. Ajo ka pozuar rreth orës 3 të mëngjesit me një pamje komplet të re dhe në sfond një mur me grafite.

Bukuroshja ka sfiduar edhe temperaturat e ftohta të Manhatanit, teksa ka qënë e veshur vetëm me një fustan dhe sandale, dhe me flokët ngjyrë jeshile.

COMMENTS