Pse Dafina Zeqiri i heq fotot e saj në Instagram (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Ajo ka mbi 600 mijë ndjekës në Instagram, por këngëtarja duket se ka probleme me fotot e saj, pasi i

Është njëra ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Ajo ka mbi 600 mijë ndjekës në Instagram, por këngëtarja duket se ka probleme me fotot e saj, pasi i fshin gjithnjë ato.

Nëse i hedh një sy profilit të këngëtares Dafina Zeqiri në Instagram, aty i gjeni vetëm 49 fotografi.

Duffye i ka fshirë të gjitha fotografitë nga Instagrami, duke lenë disa nga momentet e saj më të bukura të vjetra dhe duke e rifreskuar atë me foto të reja.

Këngëtares ose nuk i pëlqen vetja me kalimin e viteve, ose është nga ata njerëz që i mërziten fotografitë e saj…

Dafina Zeqiri instagram

COMMENTS