Premierë: Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri ‘Ciao’ (Video)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar ‘Ciao’. Kënga është shumë verore, dinamike dhe pritet të jetë një hit i këtij sezoni. Ajo është e punuar nga Virusi dhe Massive, tekstin Ghulo, Producent Emra Com.

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar ‘Ciao’.

Kënga është shumë verore, dinamike dhe pritet të jetë një hit i këtij sezoni.

Ajo është e punuar nga Virusi dhe Massive, tekstin Ghulo, Producent Emra Com.

COMMENTS