Premierë: Merr fund pritja e adhuruesve – Etnon me këngë të re (Video)

Ka marrë fund pritja e fansave të tyre. Pas suksesit të madh të këngës 'Shake it' në bashkëpunim me Genta Ismajlin, Etnon ka sjellur edhe një këngë tj

Ka marrë fund pritja e fansave të tyre. Pas suksesit të madh të këngës ‘Shake it’ në bashkëpunim me Genta Ismajlin, Etnon ka sjellur edhe një këngë tjetër të titulluar ‘Ça bon për mu’.

Kënga vjen në bashkëpunim të Etnon, Fajt dhe Dj Dagz ndërsa është publikuar sot në mesditë.

Kënga i është përshtatur sezonës aktuale, ndërsa pritet të jetë hit.

COMMENTS